Statystyki
  • Wszystkich wizyt: 84389
  • Dzisiaj wizyt: 1
  • Wszystkich komentarzy: 178
Wilson
Flag Counter

Urban kontratakuje; Kurski, bój się!

 

 

Jerzy Urban się podkurzył, bo ten Kurski (Jacek) każdego może wyprowadzić z nerwów. Szarogęsi się po mediach i takie gada głupoty, że trzeba mu jakiegoś sierpowego przyłoić.

 

Lewy sierpowy, podbródkowy, krótki prosty – i Kurski musi fajtnąć. Jak będzie leżał, radzę zatykać nosy, bo jedzie od niezguły na kilometry smrodem strachu.

 

„NIE” Urbana złożyło zawiadomienie do prokuratury w sprawie pism wysyłanych przez prawnika Kurskiego (to jest ciąg dalszy afery, w której eurodeputowany i jego prawnik próbowali zablokować publikację w „NIE” o jego romansie).

 

„NIE” uzasadnia: „Przekonanie o własnej bezkarności tak zawróciło Kurskiemu i jego adwokatom w głowie, że działaniami wobec dziennikarzy wielu redakcji, wobec drukarni i kolporterów złamali co najmniej 2 przepisy prawne: art. 43 ustawy o prawie prasowym i art. 191 § 1 kodeksu karnego”.

 

„Działanie to miało natomiast na celu zastraszenie redakcji, drukarni i kolporterów i spowodowanie, aby nie dopuścili do pojawienia się na rynku gazety NIE”

 

Źródło: „NIE”

2 Odpowiedzi na Urban kontratakuje; Kurski, bój się!

  • ~Alexandra mówi:

    Witam pana! :) Cieszę się, że istnieją jeszcze takie redakcje jak pańska. Mam również nadzieję, że Kurski wreszcie spadnie z obłoków i uwierzy, że póki jest obywatelem Polski, podlega takim samym prawom jak inni obywatele. Dziękuję za obecną walkę z zakłamaniem. Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>