Statystyki
 • Wszystkich wizyt: 84389
 • Dzisiaj wizyt: 1
 • Wszystkich komentarzy: 178
Wilson
Flag Counter

Pawłowicz, do obory!

 

Krystyna Pawłowicz z PiS – mniemana profesor prawa – zafundowała całe spektrum chamstwa. Najpierw podczas debaty sejmowej o związkach partnerskich, iż są „jałowe”. Była znana z nieoględnego: „S…j”.

 

O Annie Grodzkiej, która z Ruchu Palikota – będzie kandydowała na wicemarszałka Sejmu po Wandzie Nowickiej, Pawłowicz na spotkaniu Klubu Gazety Polskiej powiedziała: „Jak widzę faceta obok siebie, to jak mam mówić proszę pani?”

 

A jeszcze gorsze określenie padło w następnej kwestii: – On udowadniał, że jest i czuje się kobietą. Ja mówię, proszę pani, bo zabiliby mnie, ale i tak ciągle się myliłam, chociaż się pilnowałam. No ale twarz boksera, no jak mam…

 

Dlatego żadnego nie powinno być zdziwienia, iż Poseł Ruchu Palikota Andrzej Rozenek zaapelował do rektora Wyższej Szkoły Administracji Publicznej w Ostrołęce o usunięcie posłanki PiS Krystyny Pawłowicz z grona wykładowców „ze względu na propagowanie homofobii, szowinizmu oraz dyskryminowanie mniejszości”.

 

W liście do rektora Rozenek pisze: – Jestem zaniepokojony faktem, że ktoś kto określa z mównicy sejmowej związki partnerskie jako jałowe, ekshibicjonistyczne, naruszające poczucie estetyki, służące zaspokajaniu popędu seksualnego, a do posła w trakcie obrad zwraca się „sp…j” uczy młode pokolenie Polaków. Jest czymś absolutnie niedopuszczalnym, żeby osoba, która publicznie porównuje transseksualną posłankę Annę Grodzką do małpy, czy do konia, była dla młodzieży autorytetem. (…) Krystyna Pawłowicz to karykatura autorytetu i istotny powód do zażenowania środowiska akademickiego.”

 

Ktoś taki, jak Pawłowicz, nie może zasiadać w izbie ustawodawczej. Nadaje się tylko do obory.

2 Odpowiedzi na Pawłowicz, do obory!

 • ~jsg mówi:

  Wpuszczanie profesor Pawłowicz do obory jest okrucieństwem wobec jej stałych mieszkańców.

 • ~wiesiek mówi:

  O matko za co Ty te krowy chcesz pokarać ? Toz one skłócone miedzy sobą gotowe są przestać dawać mleko lub dawać od razu skwaśniałe a co gorsza poboda gospodarzy.
  Pawłowicz do obory ? Nigdy !! Jeśli już to na śmietnik historii i niebyt polityczny Niech odejdzie tam skąd przyszła Amen

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>