Statystyki
  • Wszystkich wizyt: 84389
  • Dzisiaj wizyt: 1
  • Wszystkich komentarzy: 178
Wilson
Flag Counter

Fotyga wiecznie żywa

 

Kurczę, już zapomniałem, że ktoś taki żyje – Anna Fotyga! Jest, jest – dziewica PiS.

 

Odezwała się, bo już o niej zapomniałem – dziewica Orleańska, która nie spłonęła na stosie. A nawet „zawsze dziewica”, piastunka Jarosława Kaczyńskiego, z którym tworzą „Pietę PiS”.

 

Obok na obrazku to nieprawda, jakoby wzięła się za porządki w PiS, bo autor tego memu pisze: „…a teraz dopiero pisuar lśni”.

 

O, nie! Fotyga nie nadaje się na babcię klozetową. O, nie! Protestuję! Pisze bloga na partyjnej stronie PiS. Dała głos o Tomaszu Arabskim, który „zesłany” ma być w ambasadory do Madrytu.

 

Fotyga przypomina swoje wystąpienie sejmowe, w którym postponowała Arabskiego i przypominała wielce umiłowanego Lecha Kaczyńskiego, który „poległ z powodu” szefa kancelarii premiera, a może nawet z jego ręki.

 

Oto te fragmenty wystąpienia dziewicy Fotygi: „Panie Marszałku! Państwo Ministrowie! Wysoka Izbo! W skład konstytucyjny Rady Ministrów prezydent RP powołał dzisiaj kilku polityków, którzy w poprzedniej kadencji wsławili się przedsięwzięciem, które jeden z publicystów słusznie nazwał przemysłem nienawiści w stosunku do śp. prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Szczególnie zapisał się w tym były i obecny szef kancelarii pana premiera pan minister Tomasz Arabski.

Przypomnę, że ograniczał on konstytucyjne uprawnienia prezydenta, odmawiając mu samolotu, uczestniczył w kontrowersyjnych spotkaniach w lokalach gastronomicznych z partnerami rosyjskimi przed katastrofą smoleńską, spotkaniach pozbawionych polskiej osłony dyplomatycznej i kontrwywiadowczej”.

 

I tak plecie nasze dobro narodowe dziewicze, którego żaden rozum się nie ima. Fotyga wiecznie żywa, za życia powinna być zabalsamowana i umieszczona w mauzoleum PiS.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>